20.11.2013

Кожне літо, незліченні любителі гірського велоспорту сходяться на Whistler, Британська Колумбія, щоб побувати на Crankworx, найбільшому у світі фестивалі по гірському фрірайд вело спуску по крутих схилах.

У цьому році захід відзначив 10-річчя цього культового фестивалю, в якому беруть участь кращі таланти світу, які змагаються за призи загальною сумою понад $ 175 000, а також фестиваль представляє серію вихідних концертів, конкурсів, майстер-класів, і багато іншого.

10.08.2012

Компанія АРТ - Р, яка представляє на українському ринку французький бренд L-Acoustics, здала під ключ технічним фахівцям МДЦ Україна новий звуковий комплекс. Саме компанія АРТ - Р, впевнено перемогла в небаченому технічному змаганні для України, так думаю, і не тільки для нашої країни, очному технічному суперництво між кількома комплектами звукового обладнання від кращих світових брендів, за право бути стаціонарно встановленим і забезпечувати будь-які технологічні завдання на майданчику головного концертного залу країни. 

10.08.2012

L-ACOUSTICS – райдерний стандарт 

30 Seconds To Mars
40 Jahre Disco Tour
50 Cent
Acidman Live Tour"alma"
Acl
Aerosmith
Age Tendre et Tete de Bois
A-ha
10.08.2012

«Літаючі» в напівтемряві клуба, кафе або ресторану вивіски, барна стійка, полиці з напоями і навіть столи - все це створює незвичайне і подвійне відчуття. З одного боку, заклад, навіть давно знайомий гостям, набуває таємниче-привабливого вигляду. З іншого - створене на основі новітніх матеріалів креативне підсвічування, створює святковий настрій.

Автор: Сергій Марін

10.08.2012

Клубна магія.
"Літній сезон у розпалі, і нічні клуби знову посилено борються за гостей. Власник нічного клубу в прагненні залучити якомога більше відвідувачів завжди намагається запросити модних артистів або ді-джеїв. Однак витрати можуть виявитися марними, якщо у запрошеної зірки не буде гідного «обрамлення» у вигляді якісного звуку, світла, сценічних ефектів".
Автор: Сергій Марін.

04.07.2012

В озвучуванні різного роду заходів повсюдно спостерігається тенденція до підвищення рівня звукового тиску і до збільшення розмірів аудиторії, яка повинна бути покрита звуком. І те, і інше неминуче призводить до збільшення числа гучномовців, тому що в іншому випадку зменшення їх кількості природним чином призведе до збільшення потужності гучномовців, що залишилися, а отже, до збільшення ваги і розмірів, і врешті-решт їх транспортування та інсталяція стануть неможливими.

04.07.2012

Переваги коаксіальної системи полягають в наступному:

  • Когерентність загального хвильового фронту на будь-який частоті.
  • Ідентичність горизонтального і вертикального охоплення.
  • Ідеальна відповідність спрямованості в умовах реверберації.
  • Єдина точка випромінювання і чудова когерентність фаз.
  • Коаксіальна конфігурація динаміків забезпечує симетричне розподіл характеристик і 100 градусну спрямованість звуку, вільного від полярних підйомів і провалів, типових для традиційних комбінацій «рупор і гучномовець».
12.06.2012

Переваги коаксіальної системи полягають в наступному:

  • Когерентність загального хвильового фронту на будь-якій частоті;
  • Ідентичність горизонтального і вертикального охоплення;
  • Ідеальна відповідність спрямованості в умовах реверберації;
  • Єдина точка випромінювання і чудова когерентність фаз.

Коаксіальна конфігурація динаміків забезпечує симетричний розподіл характеристик і 100 градусну спрямованість звуку, вільного від полярних підйомів і провалів, типових для традиційних комбінацій «рупор і гучномовець».

02.03.2011

Компанія Sundin Designers Sweden під керівництвом Пера Сандіна (Per Sundin) була була відзначена нагородою за встановлення зовнішнього освітлення Стокгольмського концертного залу (Stockholm Concert Hall) на період Нобелівського тижня 2010.

У попередні роки Сундін вже створював настільки вдале освітлення фасаду концерт-холу, що тепер він був запрошений для оформлення всієї будівлі. Для підсвітлення, як внутрішнього, так і зовнішнього, переважно використовувалися прожектори SGM Ribalta.